Wsparliśmy w edukacji już 1200 dzieci Wesprzyj online

Kogo szukamy?

Pracuj z potrzebującymi dzieciakami dając im szansę na lepszą przyszłość. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Zapewniamy szkolenia dydaktyczne, pedagogiczne, merytoryczne.

Możesz działać jako:

Trener na kursach

Prowadź zdalne zajęcia dla dzieci
z zaproponowanej przez siebie tematyki lub technologii, przez minimum 1 semestr, raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Korepetytor

Pomagaj w bieżącej nauce szkolnej z przedmiotów, w których dobrze się czujesz. Zajęcia stacjonarne lub zdalne minimum raz w tygodniu.

Trener na warsztatach

Prowadź szkolenie, warsztat, opowiedz o tym co robisz! Intensywność i forma warsztatu zależy od prowadzącego.

Mentor

Pracuj indywidualnie z wyjątkową osobą, która posiada duży potencjał i ponadprzeciętną chęć do nauki. Tematyka i częstotliwość dobierana indywidualnie.

Jeśli czujesz, że w życiu potrzebujesz czegoś więcej niż zwykłej szarej rutyny – sen, praca, jedzenie – to chcemy Cię prosić o pomoc. Poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam usunąć “bugi” z systemu usamodzielniania dzieci i uratować przynajmniej garstkę z nich.

Wypełnij formularz, a pokażemy Ci co i jak możesz robić. Nie musisz mieć doświadczenia, szczególnych umiejętności ani podejścia do dzieci. Mamy skrypty, wsparcie pedagoga i cudowny team, który pomoże Ci odnaleźć się na drodze pomagania.

CO ROBIMY?

Inspirujemy do nauki i poznawania świata nowych technologii. Przekazujemy komputery do nauki, organizujemy warsztaty i sesje inspiracyjne, organizujemy Hakersowe Korki – zdalne korepetycje z przedmiotów szkolnych, prowadzimy zdalne kursy z nowych technologii – programowania, grafiki komputerowej czy angielskiego, prowadzimy mentoring i pomagamy wejść na rynek pracy.

Docieramy do dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych, rodzin uboższych i wszelkich środowisk dysfunkcyjnych. Pomagamy także uchodźcom z Ukrainy.

Dzięki ponad setce firm półtora tysiąca komputerów trafiło do rodzin wykluczonych cyfrowo. Ponad 400 wolontariuszy spędziło łącznie piętnaście tysięcy godzin nauki by wesprzeć w edukacji ponad tysiąc dzieci z trudnych środowisk.

Jak możesz pomóc?

To jak? Przekonaliśmy Cię trochę?

Twoje zgłoszenie NIE JEST DEKLARACJĄ! Jedynie sygnałem dla nas, że jesteś zainteresowany. Pozwól nam zainspirować Cię do pomagania. Sam zdecydujesz kiedy i jak się zaangażować.

Zostaw kontakt do siebie, odezwiemy się niebawem 😉  

Hakersowe Historie i Inspiracje

Just Join Games i Hakersi

Just Join Games i Hakersi

Branża IT to same geeki i nerdy? Możliwe, ale nie przeszkadza im to w braniu udziału w olimpiadzie! Szykujcie się, bo zbliża się kolejna edycja zawodów organizowanych przez naszych przyjaciół z Just Join IT - Just Join Games. To połączenie świata IT i sportu, świetna...

Czy można się uczyć grając w gry komputerowe?

Czy można się uczyć grając w gry komputerowe?

Ostatnio na naszym fanpage’u przedstawiamy Wam naszych SuperBohakerów, którzy zdalnie uczą na kursach naszych Hakersów. Popularnym narzędziem do nauki jest Minecraft Education Edition, w którym uczą się angielskiego, a także programowania w różnych językach. Czy to...

Hakersowy kurs bezpieczeństwa w sieci

Hakersowy kurs bezpieczeństwa w sieci

Jak wiecie, Hakersi to nie tylko sprzęt dla dzieciaków czy kursy z nowych technologii, ale w profil naszych działań mamy wpisane "sesje inspiracyjne, warsztaty". I jak to zwykle u nas - miało być coś na raz, a okazało się hitem i "musieliśmy" powtarzać ;). Czy...

Chcesz pomóc a nie masz czasu? Wesprzyj dzieciaki finansowo. Środki przeznaczamy na Hakersowe nagrody, sprzęt dla placówek czy opłacanych trenerów gdy brak wolontariuszy. Uśredniliśmy ile kosztuje nas przygotowanie dzieciom nauki. Zerknij:

41,20 zł 1 godzina nauki 
144,80 zł 1 miesiąc nauki
1513,27 zł 1 rok nauki

Możesz wpłacić na naszą
Hakersową zrzutkę:

Przelej na konto:

Fundacja Sarigato
ul. Biała Droga 13, 30-327, Kraków
Numer konta: 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412
w tytule przelewu: Pomoc Hakersom

Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412
Kod SWIFT banku: BIGBPLPW