Wsparliśmy w edukacji już 1680+ dzieci Wesprzyj online

Kogo szukamy?

Pracuj z potrzebującymi dzieciakami dając im szansę na lepszą przyszłość. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Zapewniamy szkolenia dydaktyczne, pedagogiczne, merytoryczne.

Możesz działać jako:

Trener na kursach

Prowadź zdalne zajęcia dla dzieci
z zaproponowanej przez siebie tematyki lub technologii, przez minimum 1 semestr, raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Korepetytor

Pomagaj w bieżącej nauce szkolnej z przedmiotów, w których dobrze się czujesz. Zajęcia stacjonarne lub zdalne minimum raz w tygodniu.

Trener na warsztatach

Prowadź szkolenie, warsztat, opowiedz o tym co robisz! Intensywność i forma warsztatu zależy od prowadzącego.

Mentor

Pracuj indywidualnie z wyjątkową osobą, która posiada duży potencjał i ponadprzeciętną chęć do nauki. Tematyka i częstotliwość dobierana indywidualnie.

Jeśli czujesz, że w życiu potrzebujesz czegoś więcej niż zwykłej szarej rutyny – sen, praca, jedzenie – to chcemy Cię prosić o pomoc. Poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam usunąć “bugi” z systemu usamodzielniania dzieci i uratować przynajmniej garstkę z nich.

Zapisz się na newsletter, a my będziemy co jakiś czas podsyłać Ci inspiracje do działań, newsy z naszej pracy, a w okresie poszukiwań nowych SuperBohakerów zdecydujesz czy chcesz z nami działać.

Nie musisz mieć doświadczenia, szczególnych umiejętności ani podejścia do dzieci. Mamy skrypty, wsparcie pedagoga i cudowny team, który pomoże Ci odnaleźć się na drodze pomagania.


  CO ROBIMY?

  Inspirujemy do nauki i poznawania świata nowych technologii. Przekazujemy komputery do nauki, organizujemy warsztaty i sesje inspiracyjne, organizujemy Hakersowe Korki – zdalne korepetycje z przedmiotów szkolnych, prowadzimy zdalne kursy z nowych technologii – programowania, grafiki komputerowej czy angielskiego, prowadzimy mentoring i pomagamy wejść na rynek pracy.

  Docieramy do dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych, rodzin uboższych i wszelkich środowisk dysfunkcyjnych. Pomagamy także uchodźcom z Ukrainy.

  Dzięki ponad setce firm półtora tysiąca komputerów trafiło do rodzin wykluczonych cyfrowo. Ponad 400 wolontariuszy spędziło łącznie piętnaście tysięcy godzin nauki by wesprzeć w edukacji ponad tysiąc dzieci z trudnych środowisk.

  Jak możesz pomóc?

  To jak? Przekonaliśmy Cię trochę?

  Twoje zgłoszenie NIE JEST DEKLARACJĄ! Jedynie sygnałem dla nas, że jesteś zainteresowany. Pozwól nam zainspirować Cię do pomagania. Sam zdecydujesz kiedy i jak się zaangażować.

  Zostaw kontakt do siebie, odezwiemy się niebawem ;), podeślemy Ci trochę inspiracji, a Ty zdecydujesz czy i jak chcesz się zaangażować.


   Hakersowe Historie i Inspiracje

   Kreatywny pomysł na CSR niezależnie od wielkości firmy.

   Kreatywny pomysł na CSR niezależnie od wielkości firmy.

   Społeczna odpowiedzialność biznesu była w tym roku coraz poważniejszym trendem. Całkiem prawdopodobne, że w 2023 roku to już nie będzie jakiś tam "trend", ale całkiem poważny temat dla firm, które na poważnie podchodzą do swojej marki i kultury. Jeśli myślisz, że nie...

   Co to jest wolontariat pracowniczy? Historia współpracy z ABB

   Co to jest wolontariat pracowniczy? Historia współpracy z ABB

   Coraz więcej firm zaczyna zauważać, że społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) jest ważna dla ich sukcesu. CSR to strategia, w której firmy wychodzą poza swoje podstawowe obowiązki do prowadzenia działalności gospodarczej i angażują się w działania, które mają...

   Hakersi na HackYeah 2022

   Hakersi na HackYeah 2022

   Gdzie można spotkać Hakersów? Na największym w Europie hackathonie ofkors, czyli HackYeah w Krakowie! W tym roku, największe wydarzenie tego rodzaju odbyło się znowu stacjonarnie w Tauron Arenie i przyciągnęło ponad dwa tysiące uczestników. Co dla nas ważne - dochód...

   Chcesz pomóc a nie masz czasu? Wesprzyj dzieciaki finansowo. Środki przeznaczamy na Hakersowe nagrody, sprzęt dla placówek czy opłacanych trenerów gdy brak wolontariuszy. Uśredniliśmy ile kosztuje nas przygotowanie dzieciom nauki. Zerknij:

   51,40 zł 1 godzina nauki 
   154,60 zł 1 miesiąc nauki
   1855,20 zł 1 rok nauki

   Możesz wpłacić na naszą
   Hakersową zrzutkę:

   Przelej na konto:

   Fundacja Sarigato
   ul. Biała Droga 13, 30-327, Kraków
   Numer konta: 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412
   w tytule przelewu: Pomoc Hakersom

   Dla wpłat z zagranicy:
   IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412
   Kod SWIFT banku: BIGBPLPW

   Tworzymy społeczność, w której wspieramy w usamodzielnianiu się poprzez naukę nowych technologii i kompetencji cyfrowych.

   Bądźmy w kontakcie!


    Dane Kontaktowe

    Fundacja Sarigato
    ul. Biała Droga 13, 30-327, Kraków

    [email protected]
    +48 668 161 149

    Numer konta:
    64 1160 2202 0000 0003 0400 5412

    KRS 0000445475
    Regon: 122752932
    NIP: 6762461085

    Copyright © 2021 - Fundacja Sarigato. Hakersi.pl