Wsparliśmy w edukacji już 1680+ dzieci Wesprzyj online

Kogo szukamy?

Pracuj z potrzebującymi dzieciakami dając im szansę na lepszą przyszłość. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Zapewniamy szkolenia dydaktyczne, pedagogiczne, merytoryczne.

Możesz działać jako:

Trener na kursach

Prowadź zdalne zajęcia dla dzieci
z zaproponowanej przez siebie tematyki lub technologii, przez minimum 1 semestr, raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Korepetytor

Pomagaj w bieżącej nauce szkolnej z przedmiotów, w których dobrze się czujesz. Zajęcia stacjonarne lub zdalne minimum raz w tygodniu.

Trener na warsztatach

Prowadź szkolenie, warsztat, opowiedz o tym co robisz! Intensywność i forma warsztatu zależy od prowadzącego.

Mentor

Pracuj indywidualnie z wyjątkową osobą, która posiada duży potencjał i ponadprzeciętną chęć do nauki. Tematyka i częstotliwość dobierana indywidualnie.

Jeśli czujesz, że w życiu potrzebujesz czegoś więcej niż zwykłej szarej rutyny – sen, praca, jedzenie – to chcemy Cię prosić o pomoc. Poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam usunąć “bugi” z systemu usamodzielniania dzieci i uratować przynajmniej garstkę z nich.

Nie musisz mieć doświadczenia, szczególnych umiejętności ani podejścia do dzieci. Mamy skrypty, wsparcie pedagoga i cudowny team, który pomoże Ci odnaleźć się na drodze pomagania.

CO ROBIMY?

Inspirujemy do nauki i poznawania świata nowych technologii. Przekazujemy komputery do nauki, organizujemy warsztaty i sesje inspiracyjne, organizujemy Hakersowe Korki – zdalne korepetycje z przedmiotów szkolnych, prowadzimy zdalne kursy z nowych technologii – programowania, grafiki komputerowej czy angielskiego, prowadzimy mentoring i pomagamy wejść na rynek pracy.

Docieramy do dzieci z domów dziecka, świetlic środowiskowych, rodzin uboższych i wszelkich środowisk dysfunkcyjnych. Pomagamy także uchodźcom z Ukrainy.

Dzięki ponad setce firm półtora tysiąca komputerów trafiło do rodzin wykluczonych cyfrowo. Ponad 400 wolontariuszy spędziło łącznie piętnaście tysięcy godzin nauki by wesprzeć w edukacji ponad tysiąc dzieci z trudnych środowisk.

Jak możesz pomóc?

To jak? Przekonaliśmy Cię trochę?

Twoje zgłoszenie NIE JEST DEKLARACJĄ! Jedynie sygnałem dla nas, że jesteś zainteresowany. Pozwól nam zainspirować Cię do pomagania. Sam zdecydujesz kiedy i jak się zaangażować.

Zostaw kontakt do siebie, odezwiemy się niebawem ;), podeślemy Ci trochę inspiracji, a Ty zdecydujesz czy i jak chcesz się zaangażować.


  Hakersowe Historie i Inspiracje

  Zalety i wyzwania poważnych gier

  Zalety i wyzwania poważnych gier

  Cześć wszystkim! Dzisiaj porozmawiamy o czymś, co zaczyna zdobywać coraz większą popularność w edukacji – o tzw. „poważnych grach”. Ale spokojnie, nie są one tak poważne, jak mogłoby się wydawać z nazwy. Są to gry zaprojektowane z konkretnym celem, który wykracza poza...

  Hakersi na InfoShare 2023

  Hakersi na InfoShare 2023

  Ponownie mamy przyjemność brać udział w InfoShare jako Hakersi! Cieszymy się, że przez kolejny rok będziemy mogli spotkać się z przedstawicielami firm, wolontariuszami i przyjaciółmi, by razem dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pasją do technologii. InfoShare to nie...

  Impact’23 – Hakersi nominowani w kategorii Technologia Roku

  Impact’23 – Hakersi nominowani w kategorii Technologia Roku

  Niedawno wróciliśmy z Impact’23, najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczo-technologicznego w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyło się 10 i 11 maja 2023 roku w Poznaniu. Te dwa dni były pełne inspirujących wystąpień, intensywnych dyskusji i nawiązywania...

  Chcesz pomóc a nie masz czasu? Wesprzyj dzieciaki finansowo. Środki przeznaczamy na Hakersowe nagrody, sprzęt dla placówek czy opłacanych trenerów gdy brak wolontariuszy. Uśredniliśmy ile kosztuje nas przygotowanie dzieciom nauki. Zerknij:

  51,40 zł 1 godzina nauki 
  154,60 zł 1 miesiąc nauki
  1855,20 zł 1 rok nauki

  Możesz wpłacić na naszą
  Hakersową zrzutkę:

  Przelej na konto:

  Fundacja Sarigato
  ul. Biała Droga 13, 30-327, Kraków
  Numer konta: 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412
  w tytule przelewu: Pomoc Hakersom

  Dla wpłat z zagranicy:
  IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412
  Kod SWIFT banku: BIGBPLPW

  Tworzymy społeczność, w której wspieramy w usamodzielnianiu się poprzez naukę nowych technologii i kompetencji cyfrowych.

  Bądźmy w kontakcie!


   Dane Kontaktowe

   Fundacja Sarigato
   ul. Biała Droga 13, 30-327, Kraków

   [email protected]
   +48 668 161 149

   Numer konta:
   64 1160 2202 0000 0003 0400 5412

   KRS 0000445475
   Regon: 122752932
   NIP: 6762461085

   Copyright © 2021 - Fundacja Sarigato. Hakersi.pl