Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

PRZEKAŻ
SPRZĘT

Pracujemy z potrzebującymi dziećmi, które chcą rozwijać kompetencje technologiczne.

Dzięki nowym zdolnościom, mogą uniknąć losu 80% wychowanków domów dziecka, które po osiągnięciu pełnoletnosci wracają do patologicznych środowisk.

Po co to wszystko?

Znacząca część Hakersów, kiedy do nas trafia, jest wykluczona cyfrowo i nie ma dostępu do podstawowego sprzętu komputerowego. Żeby nasi podopieczni mogli wejść na Drogę Hakersa, czyli uczyć się, nadrabiać zaległości i zdobywać nowe umiejętności, to muszą mieć do tego odpowiednie narzędzia – na początek laptop wystarczy.

Tutaj wkraczasz Ty i możesz zostać SuperBohakerem!

Kto może przekazać sprzęt?

Każdy, chociaż nie ukrywamy, że sprzęty wymieniane przez firmy są dla nas najatrakcyjniejsze, bo zwykle są dość nowe. Dla firm, to rozwiązanie problemu utylizacji sprzętu, a dla naszych Hakersów to sprawny sprzęt, który może posłużyć do nauki przez kilka lat.
Komputer może też przekazać osoba prywatna.

Jaki sprzęt przyjmujemy?

Większość. Ważne, żeby urządzenie działało, miało zasilacz i było ogólnie w dobrym stanie wizualnym. Komputery trafiają do Hakersów, którzy mają od kilku do kilkunastu lat.

Fajnie, jeśli komputer ma do 4-5 lat, jeśli ma wgrany Windows.

Od firm często dostajemy komputery bez dysków twardych, więc je doposażamy. Jeśli przekazujesz “kompletny” sprzęt, to fajnie, jeśli wykonasz przywrócenie do ustawień fabrycznych razem z formatowaniem dysku.

A co jeśli nie masz sprzętu?

Możesz pomóc nam go kupić! Wejdź na naszą sprzętową zrzutkę i dorzuć trochę do naszego zakupowego budżetu. Zebrane środki przeznaczamy na zakup laptopów, podzespołów, części, oprogramowania, koszty wysyłki.