Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

447 kompów w trzy miesiące razem z #UwolnijZłomka
02.23.2021

13 listopada połączyliśmy siły z warszawską inicjatywą #UwolnijZłomka, bo mocno wierzymy, że razem możemy zrobić naprawdę wiele dobrego. I tak przez te trzy miesiące przekazaliśmy prawie 450 kompów potrzebującym dzieciom w całej Polsce.

W wakacje problem z dostępem do sprzętu zmalał, ale w nowym roku szkolnym po raz drugi zaczęły się lekcje online. Wciąż dla wielu dzieci oznacza to trudności w nauce przez brak sprzętu. Zapotrzebowanie jest ogromne i według szacunków brakuje jeszcze 100-200 tysięcy komputerów. Dlatego powróciliśmy do intensywnych działań, tym razem wspólnie z #UwolnijZłomka.

Wszystko, co udało nam się do tej pory zrobić, jest efektem wsparcia firm i indywidualnych osób – to są nasi SuperBohakerowie! Wiele partnerów przekazało nam niepotrzebne już sprzęty, sfinansowało dokupienie brakujących części, pomogło w magazynowaniu, pakowaniu i transporcie. Mnóstwo wolontariuszy i indywidualnych darczyńców zaangażowało się w naszą akcję, pomagając w przygotowaniu sprzętu i dorzucając się do zakupu części.

Jak możesz się dołączyć do akcji?

Widzimy efekty całej pracy, gdy otrzymujemy podziękowania od dzieci, rodzin i instytucji za podarowanie dostępu do podstawowej nauki. Te podziękowania należą się każdej osobie, która dorzuciła swoją cegiełkę. 🙂

Niestety potrzeby wciąż są ogromne, dostaliśmy ponad 1000 zgłoszeń i cały czas pojawiają się kolejne prośby o pomoc. Wesprzecie?

Psst! Tu młodzi Hakersi – dzieciaki, które poznają świat nowych technologii dzięki Fundacji Sarigato. Możemy Cię prosić o wsparcie naszej dalszej nauki przez przekazanie 1% podatku?
KRS 0000445475
Fundacja Sarigato
Cel szczegółowy: Hakersi

Zobacz więcej info o tej opcji wsparcia.
Wielka piona w podzięcie dla Ciebie! 🙂