Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Giganci Programowania – szkoła, która pomaga
02.24.2021

Nasza współpraca z Gigantami Programowania trwa już drugi rok. Zaczęło się od wsparcia naszych podopiecznych poprzez podarowanie świetnych zniżek na semestralne kursy z nowych technologii, a teraz staliśmy się jedynym partnerem społecznym Gigantów. Na czym to konkretnie polega?

Na usłudze odpowiedzialnej społecznie

Jakie współprace uwielbiamy? Takie, które dają możliwość pomagania innym i to jeszcze przy okazji! Tak jak w tym wypadku: zapisujesz swoje dziecko na semestralny kurs i tym samym dajesz potrzebującemu dziecku miesiąc nauki. Jakim sposobem? Jeśli zapisu dokonasz przez dedykowany link, Giganci przekażą 15% z Twojej wpłaty na rzecz naszych podopiecznych. Piękna sprawa!

Zapisz swoje dziecko i pomóż innym potrzebującym w nauce! 🙂

Na wsparciu w nauce

Do tej pory siedmioro dzieciaków uczyło się z Gigantami Scratcha, C#, hackingu, tworzenia stron internetowych, tworzenia aplikacji w App Inventor.

Teraz 20 naszych podopiecznych bezpłatnie weźmie udział w wybranym przez siebie kursie stacjonarnym lub online. Czeka na nich na przykład nauka tworzenia gier komputerowych, stron internetowych czy hackingu.

Na wspólnej komunikacji

Partnerstwo społeczne to świetna forma współpracy, więc obowiązkowo o tym opowiadamy! A poza tym mamy nadzieję, że może ktoś się zainspiruje i sam w podobny sposób zacznie działać z organizacjami pozarządowymi. Ciekawe informacje i zajawki o tym, co u nas aktualnie słychać, znajdziecie na stronach i mediach społecznościowych naszych i Gigantów Programowania. Zaglądajcie!

Psst! Tu młodzi Hakersi – dzieciaki, które poznają świat nowych technologii dzięki Fundacji Sarigato. Możemy Cię prosić o wsparcie naszej dalszej nauki przez przekazanie 1% podatku?
KRS 0000445475
Fundacja Sarigato
Cel szczegółowy: Hakersi

Zobacz więcej info o tej opcji wsparcia.
Wielka piona w podzięcie dla Ciebie! 🙂