Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Just Join Olympics & Hakersi
Hakersi na… olimpiadzie! Just Join Olympics znowu pomaga
08.31.2021

Uwielbiamy opowiadać Wam o kreatywnych pomysłach naszych partnerów. Dlatego obowiązkowo musimy opisać wspaniałe wydarzenie, które w tym roku ma swoją drugą edycję. Poznajcie Just Join Olympics!

Pierwsza ogólnopolska olimpiada dla programistów, czyli idealne połączenie świata IT i sportu. Just Join IT postanowili pokazać nieco odmienną stronę nowych technologii i zachęcić programistów do wykorzystania sprzętu w totalnie nowy sposób. W tym wszystkim piękny jest nie tylko kreatywny pomysł, ale aspekt społeczny, którego jesteśmy częścią!

Ekipa Just Join IT chce integrować branżę w niecodzienny sposób, dlatego w olimpiadzie biorą udział indywidualne osoby i całe firmy. Jesteśmy totalnymi fanami nieszablonowego podejścia, dlatego takie pomysły szczególnie nas inspirują.

Dwa lata temu podczas pierwszej edycji uczestnicy między innymi: rzucali dyskiem twardym, biegli na 1024 metry czy składali klawiaturę na czas. Każdy ich bilet oznaczał wsparcie dla naszych podopiecznych. Częściowy dochód ze sprzedaży Just Join IT przekazali na organizację kursów z nowych technologii.

Cieszymy się, że przy okazji niecodziennej integracji branży IT, możemy również wspierać potrzebujące dzieciaki w usamodzielnianiu się przez naukę nowych technologii i kompetencji cyfrowych. Podczas I Edycji udało się zebrać 4 tysiące złotych. Mamy nadzieję, że w tym roku wspólnie uda nam się przekazać jeszcze więcej!

Piotr Nowosielski, CEO Just Just IT

Już we wrześniu powracają z drugą edycją i ponownie pomagają! 10% od każdego biletu przeznaczają dla młodych Hakersów na naukę nowych technologii. Dzięki temu uczestnicy nie tylko wezmą udział w takich dyscyplinach, jak skok przez firewall czy scrum olimpijski, ale też pomogą dzieciakom w edukacji.

Sami nie możemy się doczekać olimpiady, bo zapowiada się świetnie! Już niedługo wrócimy do Was z efektami tego wydarzenia, które świetnie pokazuje, jak w kreatywny sposób można podejść do działania i wpleść w nie aspekt społeczny.