Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Bulldogjob zachęca społeczność IT do pomagania!
09.03.2021

Kupowanie swojego pierwszego komputera nie jest łatwe – pamiętacie jak to było u Was? Specyfikacje techniczne, parametry, porównanie cen – dla niektórych jest to czarna magia. Bulldogjob postanawia więc zachęcić specjalistów i pomóc mniej obeznanym w wyborze komputera do pracy i nauki. Jednocześnie zachęca, by wesprzeć tych, którzy w ogóle nie mogą sobie pozwolić na taki zakup.

Rusza ogólnopolskie Badanie Społeczności IT, w którym Bulldogjob chce zebrać jak najwięcej konkretnych wskazówek dotyczących parametrów technicznych, cech i oczekiwanej ceny za komputer do nauki. Co się z tym dalej stanie?

Powstanie poradnik dla osób, które mierzą się z kupnem komputera dla siebie czy dla dziecka. Znajdą tam praktyczne porady i przykłady, jaki sprzęt wybrać w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Bulldogjob & Hakersi

Bulldogjob idzie krok dalej i pomaga podwójnie! 🙂 Przy okazji ankiety promuje naszą wspólną akcję z Uwolnij Złomka, czyli przekazywanie sprzętu do nauki zdalnej dla dzieciaków w potrzebie.

Nie wiadomo, czy za chwilę znowu nie wrócimy do nauki zdalnej. Komputery na dobre weszły do naszego codziennego życia, a wciąż w całej Polsce tysiące dzieci nie ma swobodnego dostępu do takiego sprzętu. Dlatego wciąż prowadzimy tę akcję i zachęcamy do wsparcia.

Masz niepotrzebny sprzęt albo możesz w inny sposób pomóc? Zerknij tutaj i zobacz, co możesz zrobić. 🙂
A jeśli możesz doradzić w kwestii zakupu komputera, weź udział w badaniu!