Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Ciekawa i prosta akcja CSR? Zobacz jak robi to LinkGroup!
06.14.2023

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak świetnie można połączyć świętowanie urodzin firmy z aktywnością na rzecz społeczności? LinkGroup, innowacyjna firma technologiczna, właśnie to zrobiła! 🎉

W związku z 7. urodzinami, firma postanowiła zorganizować konkurs pracowniczy, który miał na celu nie tylko integrację zespołu, ale przede wszystkim wsparcie młodych ludzi pragnących rozwijać się w dziedzinie technologii. Działania te wpisują się w strategię CSR (Corporate Social Responsibility) firmy i dowodzą, że można innowacyjnie łączyć cele biznesowe z działalnością na rzecz społeczeństwa.

Konkurs charytatywny LinkGroup polegał na publikowaniu postów na LinkedIn z dedykowanym hashtagiem. Suma polubień pod tymi postami została przeliczona na kwotę darowizny na rzecz młodych Hakersów. Ta prosta, a zarazem genialna idea zaangażowała pracowników firmy i ich sieci kontaktów w akcję, która bezpośrednio przyczyniła się do rozwoju młodych talentów.

W efekcie, dzięki zaangażowaniu pracowników LinkGroup, akcji udało się zebrać środki na aż 3 semestry nauki dla Hakersa. To niewiarygodne, jak dużo można osiągnąć, kiedy cele biznesowe idą w parze z działalnością społeczną!

Chcielibyśmy z całego serca podziękować LinkGroup za zaangażowanie, kreatywność i szczodrość. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej niezwykłej inicjatywy i z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę. Pamiętajmy, że każda pomoc jest cenna, a edukacja to inwestycja, która zawsze się opłaca!