Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Hakersi na InfoShare 2023
05.22.2023

Ponownie mamy przyjemność brać udział w InfoShare jako Hakersi! Cieszymy się, że przez kolejny rok będziemy mogli spotkać się z przedstawicielami firm, wolontariuszami i przyjaciółmi, by razem dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pasją do technologii. InfoShare to nie tylko konferencja, to przede wszystkim wielka społeczność ludzi z branży IT, którzy w różnorodny sposób przyczyniają się do jej rozwoju. Jak co roku, będziemy na miejscu, gotowi do rozmów, spotkań i wymiany doświadczeń.

 

 

Naszą drużynę będzie reprezentować niezastąpiona Dorota. Jej uśmiech, entuzjazm i chęć pomagania innym są dla nas bezcennymi wartościami, które składają się na sukces Hakersów. Dorotę będzie można rozpoznać po charakterystycznej koszulce z logo Hakersów. Zawsze jest otwarta na rozmowy i chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące naszej działalności.

Ale uczestnictwo Hakersów w InfoShare nie ogranicza się tylko do obecności Doroty. Staramy się być wszędzie, gdzie technologia jest obecna, będziemy także reprezentowani na stoisku naszych przyjaciół z JustJoinIT. Jak co roku będziecie mogli rozegrać Gambit Prezesa – partyjkę szachów. Ale co nie mniej ważne, grając możesz również wspomóc finansowo Hakersów! Zrzutka z gry zostanie przeznaczona na dalszy rozwój naszej społeczności, umożliwiając nam przekształcenie większej liczby marzeń w rzeczywistość.

InfoShare to wydarzenie, które zawsze przyciąga ekspertów z różnych dziedzin. Dla nas, Hakersów, jest to idealna okazja do rozmów z innymi pasjonatami technologii, do nawiązywania nowych relacji i poszerzania horyzontów. To, co nas odróżnia jako Hakersów, to zobowiązanie do twórczego myślenia i ciągłego poszukiwania nowych możliwości wsparcia podopiecznych. Udział w InfoShare 2023 to dla Hakersów, niezwykle istotne wydarzenie. To czas, w którym możemy spotkać się z innymi pasjonatami technologii, uczyć się od ekspertów i dzielić się naszą pasją. Będziemy obecni na stoisku JustJoinIT, Dorota będzie kursować na terenie eventu i będziemy mogli odpowiadać na pytania, wymieniać się pomysłami i inspirować się nowymi koncepcjami.

Do zobaczenia na InfoShare 2023!