Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Impact’23 – Hakersi nominowani w kategorii Technologia Roku
05.15.2023

Niedawno wróciliśmy z Impact’23, najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczo-technologicznego w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyło się 10 i 11 maja 2023 roku w Poznaniu. Te dwa dni były pełne inspirujących wystąpień, intensywnych dyskusji i nawiązywania nowych kontaktów z czołowymi menedżerami największych globalnych firm, wybitnymi naukowcami, światowej klasy ekspertami i mówcami

Jest to dla nas wielki zaszczyt poinformować, że Hakersi.pl zostali nominowani do prestiżowej nagrody money.pl w kategorii Technologia Roku! Na evencie reprezentowała nas niezastąpiona Marta Lebiotkowska, której dziękujemy za poświęcenie i wkład w ten sukces.

Konkurencja była silna – Blik!, FuelCal, Batteries. Ostatecznie, nagrodę zgarnął Blik!, który serdecznie gratulujemy. Choć nie udało nam się zdobyć głównej nagrody, to sama nominacja jest dla nas ogromnym sukcesem i dowodem uznania dla naszej ciężkiej pracy.

Wrażenia? Zachwyceni! Organizacja wydarzenia była na najwyższym poziomie. Poznaliśmy wiele fascynujących ludzi, zdobyliśmy nowe doświadczenia i mamy pełne notatniki inspirujących pomysłów. Nawet pomimo braku wygranej, nie ma miejsca na rozpacz. Wręcz przeciwnie – jesteśmy dumni i pełni optymizmu.

Cieszymy się z faktu, że mogliśmy być częścią tak prestiżowego wydarzenia i już teraz, po cichu liczymy na kolejne wydarzenie Impact! Do zobaczenia na Impact’24!