Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Zasiać ziarno, czyli kim jest Ula?
12.30.2021

Wiecie jak to jest – pracuje sobie człowiek w najlepsze. Robimy szkolenia, kursy, korki. Zawsze staramy się być przy tych dzieciakach. Jedne łapią bakcyla, a inne z ciekawością słuchają i powoli, ale systematycznie idą do przodu. No i są też takie Ule. Nie, nie ule w sensie dla pszczół, ale taka Ula. Potem to już tylko trzeba pozwolić tej lawinie talentu się rozpędzić. Kim jest Ula?

Podopieczni Hakersów

Nasi podopieczni trafiają do nas z różnych miejsc. Ula jest wychowanką Rodzinnego Domu Dziecka prowadzonym przez Urszulę i Dariusza Drohomireckich w Stargardzie. Tak jak inni podopieczni, wybrała (trochę na przysłowiowego “czuja”) programowanie i wystartowaliśmy razem w 2020 roku. W ramach kursu organizowanego przez Hakersów uczyła się tworzyć strony w HTML-u. Musimy przyznać, że szło jej dobrze.

Z drugiej strony, wiecie jak to jest – niby człowiek robi, niby mu się podoba, niby jest dobry, ale to jeszcze nie jest to, czegoś brakuje. Po kilku rozmowach i jednym semestrze pracy, odnieśliśmy wrażenie, że strony www są ok, ale to grafika komputerowa bardziej gra w duszy Uli. No i to była miłość od pierwszego wejrzenia. W Uli ujawnił się nie mały talent i potencjał.

Co po Hakersach?

Ula jak zaczynała nasze kursy była prawie pełnoletnia, więc dorosłość tylko czekała. Postanowiliśmy nie kombinować, nie czekać, ale brać się do działania. Objęliśmy Ulę programem mentorskim.

Hakersi – Program Mentorski

Brzmi poważnie? To dobrze, bo to całkiem poważna sprawa. Udało się nam znaleźć firmę, która też była pod dużym wrażeniem talentu i potencjału Uli. Dzięki współpracy z firmą ForteDigital zapewniamy sprzęt do nauki, a także oprogramowanie niezbędne do dalszego rozwoju talentów. Teraz pod czujnym okiem mentora Ula może rozwijać się i szukać swojej ścieżki w zawodzie grafika.

ULUŚ! Cały Team Hakersowy, a także Sarigatorowy życzy Ci wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że już za parę chwil, Twoje prace i projekty podbiją serca i rynki!
Dziękujemy firmie Forte Digital, że uwierzyli w talent Uli i objęli ją mentoringiem!