Wsparliśmy w edukacji już 2285+ dzieci Wesprzyj online

Wróć do listy

Zostań wolontariuszem w Hakersowych Korkach!
09.27.2021

Ruszamy z kolejną edycją Hakersowych Korków, czyli akcji, w której łączymy wolontariuszy-korepetytorów z dziećmi potrzebującymi wsparcia w nauce szkolnej. Przejście na naukę zdalną sprawiło mnóstwo problemów dzieciom wykluczonym cyfrowo. Brak sprzętu przez długi czas spowodował ogromne zaległości i ryzyko niezdania do następnej klasy. Zostań korepetytorem i pomóż im nadrobić materiały!

Na czym polegają Hakersowe Korki?

Na regularnych spotkaniach online lub stacjonarnych z wybranym dzieckiem, na których będziesz pomagać w nadrabianiu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianu czy po prostu w ogarnięciu jakiegoś przedmiotu.

Jakiś czas po rozpoczęciu rekrutacji wolontariuszy ruszamy z zapisami dzieci. Gdy pojawi się ktoś, komu będziesz mógł pomóc, otrzymasz na maila listę dzieci i ich zapotrzebowanie. Wybierasz z niej Hakersa, a my kontaktujemy Was ze sobą, byście dograli szczegóły.

Kiedy odbywają się spotkania?

Konkretne terminy i pierwsze spotkanie ustalasz indywidualnie z dzieckiem i jego opiekunem. Docelowo korki będziesz prowadzić do końca roku szkolnego, ale jest opcja kontynuowania ich.

Kogo wspieramy?

Podopiecznych domów dziecka, świetlic środowiskowych, rodzin zastępczych czy rodzin w trudnej sytuacji – wszystkie te dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą sobie poradzić w nauce ani opłacić prywatne korki.

Jak się zgłosić na SuperBohakera?

Wystarczy wypełnić formularz.

Może masz jakieś pytania albo chcesz nas poznać osobiście? Jeśli tak, zapraszamy na spotkania online, na których opowiemy o szczegółach akcji! Czekamy na Ciebie:
16 lutego godz. 17.00 – Link do spotkania

Możesz też śmiało pisać na [email protected]! 🙂